دسته بندی اخبار
مقالات اخبار بایگانی
اخبار کانون
کد مطلب : 3699  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 341   |   تاریخ درج: دوشنبه, آبان 13, 1398

 

اعلام زمان برگزاری آزمون رایانه ویژه کارآموزان کانون وکلای دادگستری آذربایجان شرقی


خواهشمند است سایر اشخاصی که واجد شرکت در آزمون هستند با خانم متین نسب هماهنگی بعمل آورند.

لیست کاراموزانی که در آزمون ۱۹ آبان شرکت خواهند کرد:

۱-علی برمکی

۲-محمد اخوی

۳-الیاس ایلاتی

۴-محمدرضا نگهبان

۵-لیلا مستغنی

۶- محمد اکحوان

۷- علی سیف زاده

۸-علیرضا جوانی

۹- کاظم پورمهدی

۱۰- رامین ملایی

۱۱- حسن خانی

۱۲-لیلا شالچی

۱۳-علی همراهی

۱۴- علی غفوری

۱۵- سیامک بهلولی

۱۶- شادی ثروت

۱۷- ساناز محمدتقی پور

۱۸- فرناز شکری

۱۹- علی اصغر محمدقلی زاده

۲۰- نیلوفر اریان مهر

۲۱- حامد ملک زاد

۲۲-هاله ابول زاده

۲۳-رقیه آردم

۲۴-فریده امیرمحسنی

۲۵-علی گلی

۲۶-سیما رجبی

۲۷-علی اردی خانی

۲۸-علیرضا دانشی

۲۹-حکیمه عطالو

۳۰-لیلا دایی زاده

۳۱-اسما کشاورزی

۳۲-مهدی ظهیری

۳۳-عادل قیاسی

۳۴-مهدی پیری

۳۵-سلیمان طاهر

۳۶-معصومه غفرانی

۳۷-مهدی بذلی پور

۳۸-اعظم حسین نژاد

۳۹-رامین عسگری

۴۰-حسین جهانگیری

۴۱-حسن پاسدار

۴۲-مهدی نظری

۴۳-حمید مهدیلویی

۴۴-جابر خوشایند

۴۵-صمد حاجی زاده

۴۶- روشنک حاج سلیمانی

۴۷-محمدعلی یقینی راد

۴۸-رامین سلیمان پور

۴۹- امیر امیری

۵۰-یاسر افشاری

۵۱-افشین موسوی

۵۲-سید جواد باقری

۵۳-سارا علیانسب

۵۴-هانیه صمدی

۵۵-ساغر محمدیان

۵۶- محمد مصطفی زاده

۵۷-مسعود حبشی

۵۸- شیوا پاشاپور

۵۹-علی برمر

۶۰-مهدی صفری

۶۱-جهان زاهدی فر

۶۲-حسین قاسمیان

۶۳-سید حسین مرتضوی

۶۴-حسن ظهیری

۶۵-سمیرا صفرلو

۶۶-سیامک مهراور

۶۷-فاطمه عبادی

۶۸-سید عسگر فیض اله

۶۹-فاطمه وثوقی

لیست کاراموزانی که ۲۰ ابان در ازمون شرکت خواهند کرد:

۱-محمدعلی ثابت قدم

۲-راضیه اسدپور

۳-ساناز جوان گلزار

۴-محمد طالبی

۵-سجاد بایکان

۶-محمد یاری

۷-علی حسن نژاد

۸-منصور عباسپور

۹-ناصر رسول پور

۱۰- ابوالفضل محمودیان

۱۱- قادر محبی

۱۲-طهماسب ساجدی نژاد

۱۳-نازلی حکمت شعار

۱۴- علی گل پیرا

۱۵-مقصود آقاپور

۱۶-وحیده دادگر

۱۷- زهرا خدایی

۱۸- محمد مسلمی

۱۹-حامد اصغری

۲۰- احد میدانی

۲۱-ولی صالحی

۲۲-رعنا دایی فرشباف

۲۳-اصغر جبرئیل پور

۲۴- جلیل بابایی

۲۵-رحیم شهبازی

۲۶-شایان حاضری

۲۷-فرناز فتح اللهی

۲۸-کمال کاووسی

۲۹-سید سجاد موسوی

۳۰-صدیار زینالی

۳۱-رضا اکبری

۳۲-ابوالفضل سعادتی

۳۳-صنم خدیوزاد

۳۴-سودا باحجب

۳۵-سمیه ستاری

۳۶-وحید برزگر

۳۷-مسعود شهباززاده

۳۸-محمدرضا سیدجلیلی

۳۹-سمیه کاظم لو

۴۰-زهرا عزیز

۴۱-وحیده صادق زاده

۴۲-مریم گودرزیان

۴۳-بهروز شوقپور

۴۴-سعید ایمانی

۴۵-ارش عبادزاده

۴۶-جمشید صفیلوی قدیم

۴۷-ندا یزدانی

۴۸-جهانپور عزتی

۴۹-حکیمه جلیلی ثانی

۵۰-محمود جبلی

۵۱-نعمت قهرمانی

۵۲-فیروزه عظیمی

۵۳-نادر ابدالی

۵۴- علی حسین کاظمی

۵۵-حامد صدر

۵۶-مهدی جلیل پور

۵۷-میثم دانیاری

۵۸-اسماعیل زعفرانی

۵۹-جمال زمانی

۶۰- بنی اله خدایی

۶۱-رضا احمدی نیا

۶۲-نادر محمد داداش پور

۶۳-امام قلی قوی دل

۶۳-سیامک ایرانی

۶۴-کریم اسد نژاد

۶۵-حسین الهی

۶۶-مریم محمودوند

۶۷-پریا آیدینی

۶۸-فاطمه وثوقی

۶۹-صالح رجبعلی زاده

۷۰-حسین حسین زاده

 

کارآموزان محترم لطفا با توجه به ردیف و ساعت آزمون در کانون حاضر شویدردیف و ساعتهای ذیل مربوط به هردو روز آزمون می‌باشد.ردیف ۱-۱۵ ساعت ۹ردیف ۱۶-۳۰ ساعت ۱۰ردیف ۳۱-۴۵ ساعت ۱۱ردیف ۴۶-۶۰ ساعت ۱۲ردیف ۶۰-۷۰ ساعت ۱۳
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟